Drzwi przesuwne

Drzwi HS

Drzwi podnoszono-przesuwne HS to coraz częściej wybierane rozwiązanie w domach jednorodzinnych. Są one gwarancją komfortu i światnie sprawdzają się jako przejście z pomieszczeń na taras, balkon, czy do ogrodu.

PROFILE
Bezołowiowe profile wykonane na bazie stabilizatorów cynkowo-wapniowych.

WZMOCNIENIA
Duże, specjalnie profilowane wzmocnienia.

SZYBY
Pakiety szybowe o szerokości 24 i 48 mm i współczynniku 1,1 W/m2K oraz 0,5 W/m2K. W przypadku dużych gabarytów w pakietach wykorzystywane są szyby o grubości 6 mm.

OKUCIA
System okuć podnosi i przesuwa z taką samą dokładnoscią małe skrzydła jak i duże o wadze do 300 kg.

PRÓG
Próg aluminiowy z przegrodą termiczną.

 

Drzwi Gerda

Drzwi Gerda

GERDA to firma posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji drzwi antywłamaniowych, zamków oraz okuć. Zespoły doskonałych inżynierów, unikatowe innowacje i opatentowane rozwiązania, a także bogata, najnowocześniejsza...

Drzwi Aluminiowe

Drzwi Aluminiowe

W sprzedaży stolarki Aluminiowej współpracujemy ze znanymi producentami, którzy dbają o najdrobniejsze szczegóły przy produkcji drzwi. Stolarka Aluminiowa świetnie sprawdza się w lokalach usługowych, klatkach schodowych w...

HS

HS

Drzwi podnoszono-przesuwne HS to coraz częściej wybierane rozwiązanie w domach jednorodzinnych. Są one gwarancją komfortu i światnie sprawdzają się jako przejście z pomieszczeń na taras, balkon, czy do ogrodu.

...

Zapraszamy do kontaktu z nami

KOW BUD Rafał Kowalczyk 

58-506 Jelenia Góra,

ul: Bacewicz 30

tel: 730-272-704

e-mail: biuro.kow.bud@gmail.com

Regulamin plików cookies